Příběhy klientů.

Díky vzájemné inspiraci na počátku spolupráce, návrhu unikátního řešení postaveného na základech našich produktů a způsobu dodávky minimalizujího rizika realizace projektu dosahujeme skvělých výsledků. Podívejte se na vybrané referenční příběhy.

TBC Bank

Založena v roce 1992, TBC Bank se stala jednou z největších finančních institucí a nejsilnější gruzínskou značkou během deseti let. Jedná se o vedoucí univerzální banku v Gruzii nabízející širokou škálu produktů a služeb pro retailové i korporátní klienty zahrnující malé, střední i velké korporace.

Cílem původního projektu byla implementace plně integrovaného multikanálového řešení, které by nahradilo zastaralé internetové a mobilní bankovnictví a umožnilo významný nárůst počtu aktivních uživatelů. Nové multikanálové řešení se mělo také stát silným marketingovým a prodejním nástrojem banky. Cílem posledního projektu byl redesign úspěšného internetového bankovnictví, nabídnout tak klientům ještě lepší a komfortnější digitální rozhraní banky a potvrdit pozici lídra v oblasti elektronických kanálů nejen v Gruzii.

Spuštění nového internetového a mobilního bankovnictví bylo velkým úspěchem pro TBC Bank na gruzínském trhu. TBC Bank zaznamenala výrazný nárůst klientů využívajících internetové a mobilní bankovnictví. Počet klientů se zvýšil 7x během prvních 12 měsíců. Nové internetové a mobilní bankovnictví se stalo silným akvizičním nástrojem pro získávání nových klientů a umožnilo diferenciaci TBC Bank na gruzínském trhu. Dle očekávání se nové internetové bankovnictví stalo alternativním prodejním kanálem generujícím prodeje jednoduchých depozitních a kreditních produktů. Zároveň se zvýšil počet transakcí realizovaných elektronicky, a tím došlo k výrazné úspoře nákladů na realizaci transakcí.

TBC Bank zaujala vedoucí postavení na trhu v Gruzii a získala řadu lokálních i mezinárodních ocenění, mezi než patří ocenění od časopisu Golbal Finance jako Nejlepší integrovaná internetová banka na světě v roce 2013.

Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa je banka s nejdelší tradicí na Slovensku sahající až do 19. století a v současné době je největší komerční bankou na Slovensku s dominantním postavením v oblasti vkladů a vydávání platebních karet. Zároveň disponuje nejrozsáhlejší sítí obchodních míst.

Slovenská sporiteľňa se rozhodla být bankou na straně klienta, být silnou a moderní korporátní bankou přinášející inovace pro klienta. Jednou z těchto inovací je spuštění moderního a intuitivního internetového platebního kanálu Business24.

Služba Business24 je nová aplikace internetového bankovnictví, která má za cíl nahradit stávající aplikaci Home Banking. Business24 je internetové bankovnictví umožňující nejen zadávat platební příkazy, ale i vzdáleně podepisovat transakce, řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů a mít přehled o zůstatcích a pohybech na účtech. Mezi hlavní inovace patří unikátní způsob zadávání SEPA platebních příkazů v prostředí inteligentního platebního formuláře. Klienti Slovenskej sporiteľne si také budou moci upravit vzhled přehledových stránek a zobrazit si pouze informace, které potřebují.

Business24 se podle prvních ohlasů klientů Slovenskej sporiteľne těší velkému zájmu. Zde se můžete podívat, jak Busines24 hodnotí tým Slovenskej sporiteľne – video.

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank byla založena v roce 1997 a brzy se stala jednou z největších finančních institucí v České republice obsluhující retailovou klientelu a klientelu z řad malých a středních podniků a disponující rozsáhlou sítí poboček a bankomatů. Dříve známá jako GE Money Bank působí v České republice pod novým názvem MONETA Money Bank, a. s. od 1. května 2016. Její ambicí je růst v komerčním i retailovém bankovnictví.

MONETA Money Bank je dlouholetým zákazníkem společnosti BSC. Spolupráce začala na konci devadesátých let, kdy byla považována za nového hráče na finančním trhu v České republice, a proto chtěla poskytnout svým klientům jiné řešení, které přinese konkurenční výhodu. Po úspěšné akvizici Agrobanky se MONETA Money Bank stala jednou z největších finančních institucí v České republice. Proto se MONETA Money Bank musela vypořádat s náhlým nárůstem počtu nových klientů a zároveň věnovat pozornost stávajícím zákazníkům. Cílem bylo poskytovat, jako jedna z prvních bank, mobilní bankovnictví a nejlepší internetového bankovnictví na českém trhu.

Výsledkem vzájemné spolupráce byl v průběhu roku 2000 výrazný nárůst prodeje produktů a služeb. Největší úspěch přišel, když MONETA Money Bank uvedla na trh internetové a mobilní bankovnictví na platformě my|GEMINI. Za pár měsíců banka obsadila více než 50% trhu uživatelů mobilního bankovnictví. Díky prémiovým funkcím poskytovaných v rámci internetového bankovnictví, jako byla správa kreditních karet a úvěrových produktů, se bance podařilo snížit provozní náklady na pobočkách a výrazně zlepšit zákaznické zkušenosti. Spuštěním správy osobních financí v prostředí internetového bankovnictví v roce 2009 MONETA Money Bank potvrdila svou pověst inovátora na trhu finančních služeb.

Internetové bankovnictví MONETA Money Bank na platformě my|GEMINI bylo oceněno finančním fórem Zlatá koruna jako nejlepší v České republice v několika po sobě následujících letech 2009, 2010, 2011 a 2012.

Equa bank

Equa bank je jednou z nejmladších bank na českém trhu, kde působí od roku 2011. Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořící účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

Cílem projektu bylo vybudovat novou banku na českém trhu, která bude klást velký důraz na jednoduchost, transparentnost a srozumitelnost. Společným cílem týmu Equa Bank a BSC bylo vybudovat multikanálové rozhraní banky, které bude nejen splňovat tyto požadavky, ale bude důležitým prvkem v rozvoji banky, akvizici a obsluze klientů.

Výsledkem společné práce byla realizace moderního internetového bankovnictví doplněného o mobilní aplikace, pobočkový systém včetně systému pro správu platebních karet. Equa bank nabídla svým klientům moderní a rychlý způsob otevírání účtů bez nutnosti návštěvy pobočky banky, intuitivní a uživatelsky příjemnou správu produktů a realizaci bankovních operací v prostředí internetových a mobilních aplikací. V dubnu 2016 překročil počet klientů banky 200 000 klientů.

AccessBank

AccessBank zahájila své působení na azerbajdžánském trhu v roce 2002 pod názvem Micro Finance Bank of Azerbaijan. V roce 2008 byla přejmenována na AccessBank. Jejím hlavním zaměřením je poskytování úvěrů nejen pro retailovou klientelu, ale hlavně pro podnikatele a malé firmy.

Cílem projektu bylo vybudování zatím chybějícího internetového bankovnictví, které by podpořilo plánovaný růst banky a zároveň snížilo provozní náklady. AccessBank po několika měsících intenzivní práce úspěšně dokončila a představila v říjnu 2015 nové internetové bankovnictví pod názvem „myAccess“. Nová služba „myAccess“ byla vyvinuta ve spolupráci se společností BSC na platformě my|GEMINI. Nová služba „myAccess“ má za cíl etablovat AccessBank jako lídra na trhu služeb internetového bankovnictví na azerbajdžánském trhu.

„Úspěšné uvedení služby „myAccess“ ukazuje, že AccessBank i v existujícím náročném tržním prostředí nadále investuje do moderních bankovních technologií, aby mohla svým klientům nabízet nejmodernější řešení pro elektronické bankovnictví, které naši klienti vyžadují stále častěji,“ uvedl ke spuštění produktu Anar Hasanov, zástupce generálního ředitele AccessBank odpovědný za provoz a retailové bankovnictví.

Nechte se inspirovat.

Proč se dnes nesetkat a neprobrat vaše potřeby a možnosti řešení? Kontaktujte nás! Pošlete e-mail nebo zavolejte!

Stále hledáme nové tváře! Přidejte se k nám

Rychlá navigace.

STUDIO SYNAPSE - kreativní grafické studio Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE