Červenec 2017

TBC Banka znovu vítězí

21. července 2017, NEW YORK – Finanční magazín Global Finance vyhlásil výsledky prvního kola soutěže "World's Best Internet Banks" v rámci regionu střední a východní Evropy. V rámci letošního, již 18. ročníku, byly vyhlášeny vítězné banky v kategoriích Nejlepší korporátní internetová banka a Nejlepší internetová banka pro spotřebitele.

Vítězové byli vybíráni skupinou rozhodčích ve společnosti Infosys, která je globálním lídrem v poradenství, technologiích a outsourcingu. Za finální výběr vítězů byli odpovědní redaktoři magazínu Global Finance.

TBC Bank sbírá různá ocenění Global Finance od roku 2012. V letošním roce se banka stává vítězem v následujících kategoriích:

  • “Best digital bank” (Gruzie)
  • “Best integrated consumer bank site” (střední a východní Evropa)
  • “Best corporate digital bank” (Gruzie)
  • “Best integrated corporate bank site” (střední a východní Evropa)
  • “Best Mobile Banking App” (střední a východní Evropa, korporátní internetová banka)

TBC banka vyhrála ve většině těchto kategorií v minulosti už několikrát. V letošním roce je však banka zvlášť hrdá na to, že se stala vítězem Nejlepší aplikace pro mobilní bankovnictví. Na tento úspěch se dlouho čekalo, nyní se konečně stane realitou.

Jsme rádi, že naše společné úsilí je opakovaně zaslouženě oceněno. Podrobné informace najdete na stránkách společnosti Global Finance.

Stále hledáme nové tváře! Přidejte se k nám

Rychlá navigace.

STUDIO SYNAPSE - kreativní grafické studio Handcrafted with love by STUDIO SYNAPSE